Etykiety na bimber. Jak ciekawie ozdobić domowe trunki

Skieruj się tutaj, aby zamówić etykiety weselne.

Zwyczaj dawania prezentów na rozmaite okazje praktykowany jest od setek lat i od samego jego zarzewia jednym z najczęściej przekazywanych i, oczywiście, równie ochoczo przyjmowanych podarunków, jest alkohol. Wiele osób nie wyobraża sobie nie zabrać butelki na ślub, Sylwestra czy imieniny. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, jeśli pozostali zaproszeni pomyślą o tym samym?

Etykiety weselne – wyróżnij się z tłumu

Na obiadach weselnych alkohole nie tylko stoją na stolikach, ale także coraz częściej Państwo Młodzi dają w prezencie swoim gościom butelki z alkoholem po zakończeniu imprezy. Taki upominek jest uważany za formę wdzięczności za przyjazd na ślub. Jednak takie butelki z wódką mogą również stać się w interesującą pamiątką, której znajomi czy rodzina nie wyrzucą nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Należy spersonalizować butelkę, a można zrobić to zamawiając etykiety na wódkę weselną, na których można zamieścić informację o słowa podziękowania, imionach Państwa Młodych bądź dniu i miejscu ślubu. Etykiety weselne można nabyć w rozmaitych odcieniach oraz wzorach, zatem bez problemu można znaleźć te, które będą harmonizować ze stylem, w którym aranżowane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już tylko od wyobraźni państwa młodych. Rzecz jasna personalizowane etykiety na wódkę czy inne napitki wyskokowe można wykorzystać nie tylko podczas wesela – są doskonałe na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim czy imprezie imieninowej.

Etykiety na bimber – ozdabiaj swoje alkohole

Etykietami z własnym nadrukiem można ozdabiać flaszki z domowej piwniczki. Jeśli na własną rękę przetwarzasz wina, soki czy nalewki, a następnie dajesz je rodzinie albo znajomym nawet bez okazji, możesz przystroić je oryginalnymi etykietami, które znacznie zwiększą walory estetyczne pospolitej butelki. Prócz tego flaszki można też oznaczać przy użyciu różnobarwnych kapturków termokurczliwych oraz kapsli.

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]