Końska derka – rodzaje i akcesoria dodatkowe

Jeśli szukasz końskiej derki, koniecznie sprawdź horse-trade.pl

Derka przykrycie dla konia, które służy do zapewniania zwierzęciu komfortu termicznego, jak również osłony przed kurzem lub owadami. Jakie modele derek można dzisiaj kupić w sklepach online z akcesoriami jeździeckimi? Czym różnią się od siebie?

Derki dla koni – postaw na szeroki asortyment

Derki dla koni osłaniają jego tułów, zad, a w niektórych modelach także szyję i pełnią bardzo ważne funkcje. W ofercie internetowego sklepu jeździeckiego Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – treningowe, siatkowe, osuszające, polarowe, stajenne, a także padokowe. Grubsze, wełniane lub polarowe modele są używane w czasie przewożenia konia lub po treningu – zapewniają zwierzęciu ciepło. Często używane są również derki wykonane z nieprzemakalnych materiałów – mogą być stosowane zima lub na wybiegu. Derki siatkowe służą do ochrony zwierzęcia przed owadami, osuszające z kolei wykonane są z materiałów oddychających i szybkoschnących. W ofercie sklepu Horse-Trade.pl dostępne są także derki padokowe, które zapewniają koniom swobodę ruchów.

Derka dla konia – akcesoria dodatkowe

Dobrze dobrana derka dla konia to nie wszystko – istotne są też profesjonalne akcesoria, które pomagają utrzymać okrycie na miejscu, jak również gwarantują koniowi dodatkową ochronę. Sklep internetowy Horse-Trade.pl ma w swojej ofercie między innymi regulowane i wykonane z elastycznego materiału pasy do derki od wiodących producentów. W sklepie dostępne są również ochraniacze na pierś konia oraz inne dodatkowe elementy, takie jak przedłużacze i szyje do derki. Szeroki asortyment akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać optymalne rozwiązanie dla każdego konia, a sprawna dostawa pod wybrany adres zapewnia maksymalną wygodę zakupów.

Nasze dane adresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]