Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane – jakość na lata

Dalsze informacje o drzwiach wewnętrznych dwuskrzydłowych.

Drzwi drewniane wewnętrzne to w dalszym ciągu doskonałe rozwiązanie, wykorzystywane zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i domach zaaranżowanych w tradycyjnym stylu. Jakie są plusy drzwi drewnianych? Prezentujemy kluczowe parametry i wariant produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane mogą przetrwać lata

Drewno to ekologiczny surowiec, który zastosowany jako fragment aranżacji mieszkania powoduje, iż jest ono bardziej intymne i przytulne, a poprawnie konserwowany przetrwa w nienagannej kondycji nawet kilkadziesiąt lat. Nowoczesne techniki umożliwiają bardzo dobre łączenie właściwości drewna z potrzebami współczesnego nabywcy, co owocuje wykonaniem drzwi cechujących się estetycznym designem i dużą ergonomicznością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo odznaczają się stosowną izolacją cieplną i małym poziomem rozszerzalności – tzn. nie odkształcają się. Opcja pomalowania ich zewnętrznej powierzchni dowolnie wybranym kolorem, bejcą lub lakierem sprawia, iż tego rodzaju drzwi odnajdziemy w wnętrzach rozmaitego typu – zarówno utrzymanych w stylu retro, jak i domach zaprojektowanych we współczesnej, minimalistycznej stylistyce. Na rynku znajdziemy drzwi drewniane wewnętrzne wytworzone z dębu, mahoniu oraz sosny, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, wersje z progiem lub bez, zabezpieczone lakierami na bazie wody oraz wiele innych wariantów, które zachwycają estetyką i wyśmienicie się prezentują przez lata.

Drzwi drewniane do każdego mieszkania

Chciałbyś zamontować w swoim mieszkaniu albo gabinecie skrzydła drzwiowe o nietypowej budowie lub niestandardowych rozmiarach? Zastanawiałeś się nad drzwiami drewnianymi na wymiar? A może marzą Ci się drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne? W takim przypadku warto zlecić to zadanie doświadczonym producentom, którzy świadczą nieodpłatny pomiar, profesjonalne konsultacje, a także opcję zrealizowania projektu na indywidualne zamówienie. Oknostol oferuje produkty wysokiej jakości, jednocześnie zapewnia 5-letnią rękojmię na swoje produkty. Drzwi drewniane wewnętrzne można dostosować do wszelkich potrzeb zamawiającego i przykładowo wypełnić je szkłem – między innymi szybami fazowanymi, wypukłymi czy bezpiecznymi, co zdecydowanie zwiększa ich walory estetyczne i użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane mogą być również wyposażone w zamek w postaci wkładki, a w przypadku drzwi do WC – w system zamykania łazienkowego.

Nasze dane adresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]