Ochronna przyłbica Mini Shield firmy Vitberg – trwałość i komfort

Zamów maski ochronne

Pandemia koronawirusa, która rozprzestrzeniła się na wszystkie kraje, nieodwołalnie zmieniła nasze kontakty społeczne oraz życie. Normy dystansu społecznego narzucają konieczność korzystania ze licznych środków, których rolą jest ochraniać nas przed rzeczywistym niebezpieczeństwem zarażenia się tym niebezpiecznym wirusem. Idąc do kina lub przychodni, gdzie zazwyczaj napotykamy większą grupę ludzi, powinniśmy dla bezpieczeństwa nosić na ustach oraz nosie maskę ochronną. Jak natomiast postąpić, jeśli mamy trudności z oddychaniem w zwykłej maseczce z materiału?

Wygodna maseczka wielokrotnego użytku w formie ochronnej przyłbicy

Osoby, które sądzą, że materiałowe maseczki ochronne są niewygodne i mają kłopoty z oddychaniem w czasie ich używania, mogą wyposażyć się w przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest między innymi maseczka wielorazowa Mini Shield marki Vitberg. Chroni ona przed kontaktem z patogenami w podobnym zakresie jak maska chirurgiczna, czyli zakrywa nos oraz usta, ale zarazem zapewnia lekkość oddychania. Jej największymi atutami są solidność, komfort i niewielka waga, która nie przekracza 7-10g. Ta przyłbica ochronna sporządzona jest z tworzyw, za sprawą których może być używana po wielokroć. Jej przejrzystą przysłonę po kolejnym użyciu można odkazić, a samą całość można również wyprać ręcznie (aż 30 razy) w wodzie z detergentem.

Kto powinien nosić wielorazową maseczkę z przyłbicą?

Taką maseczkę z przyłbicą rekomenduje się używać każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, ale i na wygodzie. Osoby chorujące na astmę, starsze oraz sportowcy będą sobie chwalić swobodę jaką daje taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona także rekomendowana wszystkim, którzy muszą nosić maski ochronne podczas pełnienia obowiązków służbowych. Mini Shield nie powoduje parowania okularów, nie ogranicza ruchów głowy, a jej używanie nawet przez wiele godzin nie wywołuje uczucia dyskomfortu. Działa ona z funkcją FaceID, co na pewno docenią ludzie młodzi.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]