Praktyczny i estetyczny słoik z kranikiem

Jeśli chcesz kupić słoje z kranikiem, kliknij tutaj.

Od jakiegoś trwa nawrót mody na słoiki. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też wytwarzanych własnoręcznie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu trunków i deserów. Wielką popularnością cieszą się ponadto duże Słoiki z kranikiem, posiadające wiele zastosowań. Do czego możemy je zastosować? Gdzie przyda się słoik z kranem? Dlaczego przynajmniej jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słoik z kranikiem do napojów

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest to, iż świetnie nadają się one do produkcji domowych trunków – na przykład likierów i nalewek. Słoiki mają spore pojemności (zwykle są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na przygotowanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś dzięki kranikowi bez trudu zlejemy gotowy trunek do butelek, szybko i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez konieczności stosowania filtrów i wężyków.

Słój z kranem do serwowania

Słój z kranikiem jest piękną dekoracją stołu, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on często stosowany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranem wyśmienicie sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do podawania lemoniad, soków, kompotów oraz oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina lub ponczu. Jego plusem jest także to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając klarowny napój.

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]