Rodzaje kontenerów budowlanych

Dowiedz się, gdzie nabyć kontenery otwarte

Kontenery na gruz pełnią istotną funkcję podczas wykonywania robót budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem pozbycie się pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych pracach. Jakie rodzaje kontenerów budowlanych są w sprzedaży? U kogo można je zamówić?

Kontener na odpady budowlane – wybierz wysoką jakość

W Polsce produkcją pojemnych i trwałych kontenerów na odpady zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na gruz i kontenery na złom. Te rodzaje pojemników używają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty parające się wynajmowaniem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz betonowy i ceglany oraz innego typu pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku możemy wybierać z dużej ilości typów pojemników na odpady. Są kontenery otwarte, z pokrywą, muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery stalowe, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę oraz mnóstwo innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najpopularniejsze są modele rolkowe, samowyładowcze, a także hakowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. W zależności od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener otwarty lub z pokrywą. Na budowach nierzadko stosowane są także kontenery do przewozu surowców sypkich – przede wszystkim są to modele samowyładowcze, gdyż można je szybko opróżnić.

Nasze dane adresowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]