Sklep jeździecki online – akcesoria i produkty dla miłośników koni

Akcesoria jeździeckie znajdziesz na horse-trade.pl

Internetowe sklepy z akcesoriami do jazdy konnej cieszą się coraz większą popularnością, gdyż oferują szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Jednym z ciekawszych sklepów online jest Horse-Trade.pl. Jakie artykuły posiada w ofercie?

Akcesoria jeździeckie – sklep jeździecki online

Sklep jeździecki online Horse-Trade.pl oferuje zarówno produkty przeznaczone dla koni, jak i artykuły jeździeckie. Firma mieści się w Krakowie, a oprócz sprzedaży w internecie, spółka prowadzi również sklep stacjonarny. Wśród szerokiej oferty na szczególne wyróżnienie zasługuje profesjonalna odzież dla jeźdźców – bryczesy, ocieplane legginsy, kaski i toczki, kurtki, obuwie, ostrogi, rękawiczki jeździeckie, czapsy czy koszulki. W ofercie dostępne są również derki, siodła, ochraniacze, owijki, wędzidła, wodze, czapraki oraz wiele innych produktów przeznaczonych dla koni. Warto także wymienić artykuły do pielęgnacji grzywy i ogona – wysokiej jakości grzebienie, szczotki, a także profesjonalne preparaty.

Sklep jeździecki online – czy warto skorzystać z jego oferty?

Sklep dla koni Horse-Trade.pl dostarcza swoim klientom nie tylko wysokiej jakości akcesoria jeździeckie, ale posiada w sprzedaży także produkty specjalistyczne, które trudno jest znaleźć w tradycyjnych sklepach sportowych. Miłośnicy jazdy konnej znajdą tutaj m.in specjalistyczne pasze, elektrolity, suplementy i witaminy dla koni, które pozwalają zadbać o zdrowie zwierząt, wspomagając układ oddechowy, pokarmowy oraz odporność. W ofercie dostępne są również minerały i witaminy na kopyta i sierść, a także smakołyki.

Nasze dane adresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]