Słoiki i butelki szklane w hurcie – co oferują hurtownie?

Jeśli chcesz kupić słoiki hurt, koniecznie odwiedź tę stronę.

Przetwórstwo żywności jest sektorem gospodarki, który dopóki będzie trwać ludzkość nie zaniknie. Mimo tego, że większością rynku wyrobów spożywczych rządzą duże marki, jest to równolegle sektor, w którym idealnie radzą sobie mniejsze podmioty, o ile zachęcą odbiorcę do swojego smacznego, niszowego bądź ekologicznego produktu. Przeznaczona na handel żywność musi zostać zabezpieczona tak, by artykuł jak najdłużej pozostał świeży, a zatem najlepiej w słoiczki oraz butelki ze szkła. Plusem tego typu opakowań jest to, że są bardziej ekologiczne, dlatego że nadają się do recyklingu.

Słoiki i butelki w hurcie najlepiej od krajowego hurtownika

Jasne jest, iż oferty od dostawców kierowane do klienta indywidualnego odróżniają się dużo ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest niedużą przetwórnią produkującą takie artykuły, jak np. piwo, ocet bądź marmolady, będzie potrzebować rok w rok nie kilkudziesięciu opakowań ze szkła, ale ilości zdecydowanie przewyższające liczbę kilku tysięcy sztuk. Kupno butelek oraz słoików w hurcie jest zatem dla niego jednocześnie metodą optymalizacji wydatków, ponieważ zamawiając opakowania w dużych ilościach na ogół można otrzymać znaczny rabat od dystrybutora, ale także oszczędnością czasu transportu, ponieważ jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby firmy nawet na wiele miesięcy. Wydatek na hurtowe kupno opakowań szklanych jeszcze bardziej zmniejszy się, gdy zamówimy je u polskiego hurtownika słoików i butelek. Tym sposobem również otrzyma towar dużo szybciej.

Co znajdziemy w asortymencie hurtowni opakowań ze szkła?

Hurtownicy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie rozmaitego kształtu i objętości słoiczki oraz butelki szklane doskonałe do rozlewania piwa, soków bądź wina. Dowożone są one do nabywcy na paletach przemysłowych zdolnych pomieścić – zależnie od kubatury opakowań – po 800, 1600, a nawet 4000 sztuk wybranego pojemnika. Podmioty dysponujące własnymi autami dostawczymi mogą też odebrać zamówiony towar wprost ze składu sprzedającego. Wraz z słoiczkami i butelkami w hurcie można dodatkowo zamówić odpowiednią ilość innych koniecznych elementów, jak kapsle, korki lub nakrętki pasujące do danego typu opakowania.

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]