Szukasz urządzeń do zaawansowanego prototypowania? Sprawdź te drukarki 3D

Potrzebujesz profesjonalnych drukarek 3D? Sprawdź cadxpert.pl.

W asortymencie firmy CadXpert odnajdziesz tylko drukarki 3D od najlepszych producentów tych rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także FormLabs i MakerBot (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszej ofercie, działają między innymi w technologiach: PolyJet, SLA oraz FDM.

Drukarki 3D Stratasys – obniżą koszty produkcji

Marka Stratasys jest globalnym liderem branży drukarek 3D. Od ponad trzydziestu lat – a konkretnie od 1988 r. – zaopatruje klientów nowoczesne technologie oraz urządzenia. Wyliczono, że używając drukarek 3D oraz pozostałych urządzeń Stratasys można zmniejszyć wydatki na produkcję i czas na nią przeznaczony nieomalże o 90%. Nadrzędne założenia pracy specjalistów firmy Stratasys to dostarczanie najlepszych możliwych usług i drukarek 3D, jak również wsparcie merytoryczne i techniczna. Najlepiej sprzedające się urządzenia asortymentu drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla biznesu i przemysłu. Nowością w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Formlabs – desktopowe drukarki 3D

Formlabs to następny uznany producent drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta marka na rynku maszyn do druku przestrzennego? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w niezmiernie zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne metody przyrostowego wytwarzania, jak między innymi SLA i SLS. Nowość w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – nieduży model, działający w autorskiej, nowatorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest typem technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszelkie pozostałe urządzenia Formlabs – charakteryzuje się funkcjonalną konstrukcją oraz łatwą obsługą. Czym pionierska technologia LFS różni się od SLA? Z pewnością lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz prędkością druku, a także precyzyjnym odwzorowaniem najmniejszych detali. W LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, dlatego można otrzymać tożsame makiety, do czego dąży się z reguły w powtarzalnej, masowej produkcji.

MakerBot – wydruki w technologii FDM

MakerBot konstruuje wysokiej jakości zaawansowane drukarki 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tej firmy mają obszerne zastosowanie w rozmaitych branżach edukacji, biznesu, przemysłu i wielu pozostałych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który korzysta z materiałów dedykowane dla kolekcji Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 oraz ABS. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100°C. Uzyskany wydruk jest solidny i dokładny, a podczas procesu wydruku nie pojawiają się wypaczenia ani przesunięcia warstw.

Nasze dane adresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]