Zastosowanie nowoczesnych pokryć dachowych

Dowiedz się więcej o panelach dachowych.

Blachy na rąbek to coraz popularniejsza forma pokrycia dachowego. Jakie cechy różnią ją od innych pokryć dachowych? Czy opłaca się w nie zainwestować? Przedstawiamy blachy na rąbek i możliwości ich zastosowania.

Panele dachowe na rąbek – trwałość i piękny wygląd

Panele dachowe na rąbek zdobywają coraz szersze uznanie, ponieważ idealnie godzą ergonomiczność z walorami estetycznymi. Trwała oraz świetnie wyglądająca blacha na rąbek może być stosowana zarówno w przypadku nieruchomości, w których nieodzowna jest wymiana paneli dachowych, jak i współczesnych domach. Ten materiał wykończeniowy może być zastosowany na dachach płaskich i dwuspadowych, jak również na dachach o złożonej więźbie. Panele dachowe na rąbek są przywożone na plac budowy w formie niezbyt wielkich arkuszy. Można je zamontować szybko oraz bez większych komplikacji. Takie pokrycie dachowe jest trwałe, niepodatne na korozję i świetnie współgra z wieloma stylami architektonicznymi (na przykład ze stylem minimalistycznym lub dworkowym).

Nowoczesne pokrycia dachowe – alternatywa dla popularnych dachówek betonowych

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne rozwiązania pod względem odporności oraz zastosowanej technologii. Panele te są wytwarzane z grubej blachy i pokryte dodatkową powłoką, która gwarantuje osłonę przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak opady oraz promieniowanie słoneczne. Blacha na rąbek stojący jest sprzedawana w licznych modelach, co umożliwia dostosowanie jej do niecodziennej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe pozwalają także zredukować koszty związane z budową – zdecydowanie zmniejszają liczbę ścinek, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Decydując się na użycie blachy na rąbek stojący, warto kupić ten materiał wprost w sklepach firmowych.

Nasze dane adresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08