Z czego produkowane jest pieczywo?

Chcesz kupić pieczywo Kraków? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

Pieczywo to w naszej tradycji podstawa diety człowieka. Wytwarzane jest z soli, mąki, wody, mleka, środków spulchniających (najczęściej zaczynu chlebowego lub drożdży) i wszelakich dodatków wzbogacających doznania smakowe, takich jak słonecznik, sezam lub mak.

Dlaczego należy spożywać regularnie pieczywo?

Pieczywo jest pożywieniem niezwykle bogatym w wiele różnorodnych składników energetycznych i odżywczych, potrzebnych do właściwego działania organizmu człowieka. W jego składzie widnieją przede wszystkim aminokwasy, białka i węglowodany. Jednocześnie należy wspomnieć o błonniku oraz szerokiej gamie witamin, których najwięcej zawiera ciemny, wieloziarnisty chleb.

Pieczywo w Krakowie

Najlepiej kupować pieczywo w piekarniach tradycyjnych. Tylko wtedy ma się gwarancję, iż spożywane wypieki długo zachowają świeżość.
Ze znakomitych produktów i niezwykłej dbałości o klienta słyną przede wszystkim piekarnie krakowskie, sławiące się wielkim zaufaniem kupujących. Sprzedawane w nich wypieki wypiekane jest z pasją, jedynie według sprawdzonych przepisów, co stanowi gwarancję dobrego smaku i najwyższej jakości użytych składników.

Nasze dane adresowe:
Piekarnia Pochopień
ul. Kochanowskiego 22
31-127 Kraków

Tel.: 12 633 75 02
E-mail: [email protected]